Prosím Hlásni Za Yamy-chan ..

Prosím hlásni za Yamy-chan
Yamy-chan ti to odplatí neboj :)
Bleach rezencie

Ichigo Kurosaki♥

2. dubna 2009 v 12:48 | Yammamura

Kurosaki Ichigo
věk : 15 let-
výška : 174 cm
váha : 61 kg
narozeniny : 7.července
povolání : Student/shinigami
charakter: Ichigo je normální kluk akorát ve svém životě měl něco navíc vidí duchy ,kteří ho někdy o něco žádají v životě mu to nevadí. Je velice pojovná a průbojná povaha a taky dost tvrdohlavá jeho povaha se může malinko schodovat s Renjiho oba jsou obrovský optimisti ,kteří doufají vždy ve vítěztví ,ale někdy se to prostě nepovede .V lidském světě žije Ichigo se svým otcem a svýmy dvěma sestrami .Matku ztratil tuším před 6 lety j do chvíle než mu Rukia řekla ,že jeho matku zabil Hollow stále si pokládal její smrt za vinu ,ale ted když ví kdo to udělal přísahal ,že se pomstí.Juj:))) On Je proste SUPER:) a tie jeho sichty:)))

Orihime Inoue

2. dubna 2009 v 12:46 | Yammamura
Věk:15
Výška: cca 155 cm
Váha: 45 kg
Shun Shun Rikka
Hinagiku,Baigon,Lily,Shonou,Ayame,Tsubaki

Inoue chodí do třídy s Kurosakim a má ho velice ráda.Je to velmi upovídaná ale také velmi milá dívka a pro své přátelé udělá cokoliv.Od té doby co jí zemřel bratr žije sama..Poté co se seznámila s Yoruichi naučila se používat svou sílu a pomáhala Ichigovi a jeho přátelům jako léčitelka. Svoje schopnoszi objavila ked ochranovala svoju kamaratk na ktoru zautocil Hollow.Ishida Uryu(neiwem presne jak sa to pise)

2. dubna 2009 v 12:43 | Yammamura

Poslední přeživší Quincy. Nenávidí shinigami, protože jeho mistr kdysi zemřel při boji s Hollows, protože shinigami přišli příliš pozdě. Vyzve Ichiga k souboji. Rozbije návnadu na Hollows a ti se začnou slézat všude kolem. Nakonec to přeroste Ishidovi i Ichigovi přes hlavu a oba se spojí, aby vyhnali Hollows z lidského světa. Od té doby jsou z nich přátelé.Rukia Kuchiki

2. dubna 2009 v 12:41 | Yammamura

Jméno:Kuchiki Rukia
Datum narození:14.ledna
Výška:144cm
Váha:33kg
Niečo o nej:
Rukia přišla do světa lidí plnit svou práci Shinigami. Likvidovat Hollow a posílat Plusky (čisté duše) do Soul Society. Při pronásledování jednoho z Hollow se setkává s Kurosaki Ichigem. Když zjistí, že Ichigo je schopný ji vidět, vysvětlí mu kdo je Shinigami, Hollow a vše co se týká Soul Society. Po té na ně zaútočí Hollow a Rukia je smrtelně zraněna. Předá svoje schopnosti Ichigovi tím, že mu Zanpakutaou probodne hrudník. Ichigo zlikviduje Hollow a zachrání svou rodinu. Rukia se po tomto nemůže vrátit zpět do Soul Society, proto zůstává ve světě s Ichigem (chodí s ním i do školy) a pomáhá mu v soubojích s Hollow. Po čase si pro ni ze Sou Society příjdou.


Bleach-Rezencia:)

2. dubna 2009 v 12:38 | Yammamura
KUROSAKI ICHIGO : Středoškolský student se schopnost´í vidět duchy. Když byl ještě malý zamřela mu matka a on zůstal sám se svým otcem a dvěma sestrami. Jednoho dne potká shinigami Rukiu, která mu předá svoji moc. Když se ji pak chce vzít zpět zjistí, že to nejde a tak je Ichigo donucen převzít povinosti Shinigami-boha smrti, i když je pravda, že zrovna štěstm neskáče. Ichigo se postupně dozví o Soul Societi - společenstvu duchů a příšerách Holllow, o kterých zjistí, že právě oni jsou za smrtí jeho matky a tak přísahá, že se za smrt marky pomstí.
 
 

Reklama